Wynajem biura na godziny w Warszawie

Potrzebujesz przestrzeni biurowej tylko okazjonalnie, na przykład do prowadzenia rekrutacji czy spotkania z kontrahentami? W takim właśnie przypadku wcale nie musisz decydować się na kosztowne wynajęcie przestrzeni biurowej. Rozwiązaniem jest wybranie usługi typu biuro na godziny – Warszawa ma tego rodzaju propozycji sporo i możesz znaleźć dla siebie taką, która będzie najbardziej opłacalna.

Na czym dokładnie polegają usługi wynajmu biura na godziny? W tym przypadku przedsiębiorca dostaje przestrzeń biurową w określonym terminie – całkowicie do swojej dyspozycji. Może być to biurko z wyposażeniem, może być to także większa sala do prowadzenia spotkań, która zaopatrzona jest w odpowiedni sprzęt, a przykład do wyświetlania prezentacji, prowadzenia telekonferencji, flipcharty.

Ile kosztuje skorzystanie z usługi biura na godziny? To niewysokie kwoty rozpoczynające się średnio od około 10-20 złotych za godzinę pracy. W przypadku wynajmu sal konferencyjnych trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 40-80 złotych za godzinę zależnie od wielkości oraz wyposażenia sali.


Leave a Reply